Moja misja

„Moją misją jest zmienić następne pokolenie, aby dzieci były przez całe życie wrażliwe i aby kochały z otwartym sercem każdą istotę żywą” Tom Serce

   Tom Justyniarski - autor pierwszej demokratycznie wybranej lektury szkolnej „Psie troski”, współczesny pisarz i obrońca zwierząt, autor bardzo lubianych książek dla dzieci i dorosłych m.in. : "Psie troski", "Mój przyjaciel bocian", "Kocia mama", "Królowie życia".

   Jego książka "Psie troski" wygrała konkurs i zajęła 1. miejsce w TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednocześnie zostając Lekturą Szkolną oraz Kolorową Klasyką ( a tym samym przechodzi do historii).

Współautor i pomysłodawca książki - bestsellera "Poznaj Męskie Sekrety".

Za książki otrzymał nagrodę "Książki z duszą", dodatkowo nominowany do Orderu Uśmiechu.

   Jego „Książki z mocą" zmieniają na lepsze: postawy i nawyki dzieci, uczą przede wszystkim "Uczuć wyższych"tzn: szacunku do wszystkich istot żywych, miłości, tolerancji i empatii. Jego książki polecane są przez wybitnych psychologów jako obowiązkowew dobrym wychowaniu dzieci.

   Lider biznesu, coach, mentor, nauczyciel, rzecznik Towarzystwa Obrony Zwierząt RP.
Jest orędownikiem i obrońcą zwierząt, uratował ponad 1000 zwierząt.

   W szkołach odwiedził na „Lekcjach miłości do zwierzat” już ponad 200.000 dzieci, którym przekazał swoje idee i wiarę w bezinteresowną miłość do zwierząt. Przyjaciel dzieci i przede wszystkim kochający tata.

Pomysłodawca pierwszego w Polsce i Europie "Okna Życia dla zwierząt",

   Założyciel Szkolnych Kół „Anioły Ze Szkoły” - www.aniołyzeszkoły.pl Są to Szkolne Koła Towarzystwa Obrony Zwierząt, której obrońcami zostało już 50.000 dzieci, a także pomysłodawca jakże potrzebnych akcji edukacyjno-społecznych: "Dzieci czytają książki psom ze schroniska" i „Puste Schroniska” .

"Zwierzę nie jest rzeczą.

Zwierzęta to nasza rodzina.

Zwierzęta czują tak jak my."

- Tom Justyniarski